مشکل در دانلود فایل ها حل شد

مستند «حبیب دلها» از مجموعه مستندهای "ستارگان عشق"؛ به روايت زندگي سردار شهيد حاج حبيب لك زائي می پردازد.

اين مستند به همت گروه تامين برنامه شبکه دو توليد شده و به شرح زندگي و شهادت سردار حاج حبيب لك‌زائي  از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در جنوب شرق ايران و جانشين سپاه سلمان سيستان و بلوچستان معروف به "حبيب دل‌ها" مي‌پردازد.

جهت دانلود مستند حبیب دلها که از شبکه های مختلف سیما پخش شده است به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

حبيب لك‌زايي در شرايطي به جنگ مي‌رفت كه فرماندهان تمايل بيشتري به حضور او در پشت جبهه و تلاش براي تقويت نيروهاي اعزامي داشتند و بارها پس از ورودش به جبهه به دستور فرماندهان به عقب باز مي‌گشت.

وي در منطقه شلمچه به شدت مجروح شد و تركش‌هايي در ناحيه سر و گردن و چشم و قفسه سينه و ديگر جاهاي بدنش، سال‌ها همنشين اين سردار پرتلاش بوده‌اند.

وي پس از تحمل 24سال رنج ناشي از جراحات و مصدوميت‌هاي دوران جنگ در حالي كه بيش از 63 تركش در بدن داشت، در بيمارستان بعثت نيروي هوايي ارتش در تهران به ديار حق شتافت و پس از انتفال به زادگاهش، در حسينيه شهدا و در گلزار شهداي اديمي به خاك سپرده شد.

مدت زمان این مستند 30 دقیقه است که با کیفیت خوب و در چهار بخش تقدیم می گردد. ابتدا هر چهار بخش را دانلود نموده، سپس با کلیلک بر بخش اول، فایل ها به یکدیگر متصل شده و امکان نمایش فراهم می شود.

دانلود مستند حبیب دلها پخش شده از شبکه دو سیما با حجم  372MB

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

دانلود بخش چهارم

 

دانلود مستند حبیب دلها پخش شده از شبکه سه سیما  127MB

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

 

دانلود مستند حبیب دلها پخش شده از شبکه چهار سیما 120MB

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

 

توجه: در صورت بروز مشکل در اجرا و پخش فیلم، نرم افزار پلیر اسپالش Splash Pro 1.13.2 را از اینجا دانلود نمایید. (حجم 15.5MB)