به گزارش روابط عمومی مؤسسه عرشیان کویر تاسوکی، در سومین همایش حبیب دل‌ها گرامی‏داشت سردار شهید حاج حبیب لک زایی که پیش از ظهر امروز پنج شنبه، 30 مهر ماه 94 در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد از جلد ششم حبیب دلها رونمایی شد.

جلد ششم از مجموعه "حبیب دلها: یادنامه سردار شهید حاج حبیب لک زایی" در قالب سخنرانی، گفتگو، مقاله، یادداشت، خاطره، شعر و ... به شرح زندگی و فعالیت‏های این سردار سرافزار سپاه اسلام می پردازد. تصاویر پایانی کتاب هم جذابیتی دوچندان به این اثر ماندگار بخشیده است.

گزارش تصویری از سومین همایش حبیب دلها در قم

 

 

در این جلد از مجموعه حبیب دلها دو وصیتنامه از سردار شهید لک‏زایی که در دهه شصت و هنگام رفتن به جبهه نوشته شده، منتشر شده است. گفت‏و‏گو با سرلشکر صفوی، دستیار و مشاور عالیِ مقام معظم رهبری از دیگر بخش‏های خواندنی این کتاب است.

گفتنی است دفتر ششم حبیب دلها که توسط مؤسسه فرهنگی‏هنری عرشیان کویر تاسوکی در پاییز 1394 در 360 صفحه تهیه و در تیراژ هزار نسخه و به قیمت پانزده هزار تومان، توسط انتشارات تحسین به زیور طبع آراسته شده است. برای تهیه کتاب می‏توانید به آدرس قم، خیایان معلم، مجتمع ناشران، طبقه دوم، واحد 207 مراجعه کنید و یا با شماره 02537842666 تماس بگیرید.